Krievijas Ģenerālkonsulātā Daugavpilī (Krāslavas ielā 46) tiek veikts iepriekšēja reģistrācijai, lai noformētu apliecības KF Pensiju fondam par atrašanos dzīvo skaitā.
Lai saņemtu apliecību (bez maksas), pensionāru izdevīgā laikā un dienā var reģistrēt jebkura persona. Reģistrācija notiek darbdienās no plkst. 9.00 līdz 12.00 un no 14.00 līdz 16.00.
Lai pierakstītos, Ģenerālkonsulātā jāiesniedz:
— iesniegums pensionāra vārdā (precīzi norādot dzīves vietas adresi krievu un latviešu valodā un telefonu);
— spēkā esošās Krievijas pases kopija (lappuse ar fotogrāfiju);
— ID-kartes vai uzturēšanās atļaujas kopija;
— invalīdiem un Lielā Tēvijas kara dalībniekiem, blokādes Ļeņingradas iedzīvotājiem un Černonobiļas AES seku likvidētājiem — attiecīgas apliecības kopija (lai atbrīvotu no maksas par apliecību). Reģistrācijai tiek izsniegts maksājuma uzdevums bankai, kas jāapmaksā uzdevumā norādītajos termiņos.
Apliecību atrašanos dzīvo skaitā var noformēt pie jebkura Latvijas notāra, turklāt apliecības tulkojums krievu valodā jāapliecina notariāli.
Apliecība par atrašanos dzīvo skaitā nav jānoformē personām, kuras noformējušas KF darba pensijas pēc 2011. gada 19. janvāra, kā Arī Krievijas Aizsardzības ministrijas pensionāriem.
Lai saņemtu apliecību par atrašanos dzīvo skaitā, pensionāram reģistrācijā norādītajā laikā jāierodas personīgi Krievijas Ģenerālkonsulātā Daugavpilī (Krāslavas ielā 46), ņemot līdzi derīgas Krievijas pases oriģināls, ban-kas kvīts par apmaksu vai dokumenta par tiesībām uz atvieglojumiem kopija.