• Sports
  • 29.09.2023 22:34
  • 1119 skatījumi
img

Sestdien, 23. septembrī, mūsu futbola komanda noslēdza savu dalību Latvijas čempionātā, zaudējot 1:2 futbola spēlē ar FK “Preiļi” komandu. Ak vai! Zaudējums atņēma mums tiesības piedalīties turpmākajā cīņā.

Spēle notika daudzu skatītāju klātbūtnē. Malači līdzjutēji! Ar viņu vētrainu atbalstu mūsējie pirmo puslaiku noslēdza ar vārtu guvumu: 1:0 Krāslavas labā. Otrā puslaika pirmajās minūtēs gūstot divus vārtus, viesi izvirzījās vadībā un iniciatīvu spēlē nepalaida garām, nemitīgi apdraudot mūsu vārtus. Saimnieki nespēja piemeklēt atslēgas pretinieka aizsardzībai, grēkoja individuālajā spēlē, neprecīzām piespēlēm un neprecīziem metieniem pa vārtiem. Rezultātā - zaudējums

Priecē fakts, ka komandā parādās perspektīva jaunatne, Krāslavas Sporta skolas audzēkņi.

Ar to sakām: “Ardievu futbolam - 2023.”  Uz tikšanos 2024. gadā!

Pāvels TROFIMOVS

Attēlos: Spēles mirkļi un jaunās paaudzes sacensības metienos pa vārtiem. Uzvarētājs - Alekss.