• Audžuģimeņu salidojums “Parka rozēs”

  ​Divu dienu Latgales audžuģimeņu salidojums - seminārs, ko katru gadu citā vietā organizē paši audžuvecāki un atbalsta vietējā pašvaldība, 15.-16. jūlijā audžuģimenes pulcējas Dagdas novada jauniešu iniciatīvu centrā “Parka rozes”.

  Lasīt
 • Dmitrijs Silovs - pasaules čempions

  ​Paralimpietis Dmitrijs Silovs pirmo reizi kļuva par pasaules čempionu šķēpmešanas sacensībās. Silovs, sacenšoties F37 medicīnas grupā, labākajā mēģinājumā šķēpu raidīja 55,89 metrus tālu, kas ir jauns sportista personīgais rekords. Tāpat Latvijas pārstāvja trešdien sasniegtais rezultāts ir jauns pasaules čempionāta rekords.

  Lasīt
 • Kopīgs darbs vieno cilvēkus

  ​Sākumā gribas pateikt paldies Krāslavas novada domei par iespēju piedalīties konkursā “Iedzīvotāji veido savu vidi” un, protams, par atbalstu, ka arī mūsu grupas “Nevienaldzīgie “Motor SPA” apmeklētāji” dalībniekiem par ieguldīto darbu un laiku.

  Lasīt
 • Vieglatlētu panākumi vasaras sezonā.

  Šogad tika uzstādīti četri jauni Krāslavas Sporta skolas rekordi. Lieliski turpina startēt Artūrs Šarkovičs. Ventspilī, Latvijas čempionātā U18 vecuma grupā 15 gadīgais vieglatlēts startēja vienā grupā ar gadu vecākiem pretiniekiem. Tika izcīnīta zelta medaļa trīssoļlēkšanā ar rezultātu – 14,15m un bronzas medaļa tāllēkšanā – 6,83m.

  Lasīt
 • “Kumeļu rotaļas”

  Svētdien, 16. jūlijā, zirgu sētā “Klājumi” notika ikgadējs pasākums - zirgu un dabas izrāde “Kumeļu rotaļas”. Pasākuma organizēšanas tradīcija pastāv jau kopš 2012 gada. Katru gadu “Klājumu” saimniece Ilze Stabulniece aicina piedalīties pasākumā, kura priekšnesumi ir saistoši bērniem, vecākiem un visiem dzīvnieku un dabas cienītājiem. Kā saka Ilze, “Klajumos” gadu mēra nevis no 1. janvāra līdz 31. decembrim, bet no vienām “Kumeļu rotaļām” līdz citām. Tāpēc arī katru gadu saimniece atver pasākumu ar nelielu ieskatu par paveikto darbu un turpmākiem plāniem zirgu sētā, protams, iepazīstinot arī ar zirgiem un to jātniekiem. Šogad viesus iepriecināja zirgu figurālās jāšanas priekšnesums un jaunums - “Klajumu teijāteris” ar izrādi “Riktīga Latgaļu saimniece”, kurā aktieri bija paši “Klajumu” iemītnieki. Visi kopā labi pasmējāmies par visiem zināmo notikumu Ilzes Stabulnieces dzīvē - uzvaru televīzijas šovā “Īstās latvju saimnieces”.

  Lasīt
 • Lombardija – pirmā diena (Leko un Bellagio)

  ​Dzīvē notiek brīnumi, vienkārši mēs tos ne vienmēr pamanām un novērtējam. Vēl jūnija vidū es pat iedomāties nespēju, ka apmeklēšu Itālijas ziemeļu provinci Lombardiju, bet 11. datumā pazīstamas īru aviokompānijas lidmašīna, kas būtiski ļauj ieekonomēt transporta izdevumus, nogādāja mani Bergamo pilsētas lidostā.

  Lasīt