• Vācu valodas dienas Dagdas vidusskolā

  Oktobris gailēja liepās, kļavās un bērzos ar lapu dzeltensarkano mirdzumu un skumjo skanēšanu vakara vējos. Taču tas mūsu skolā ieskanējās īpašās skaņās, jo no 17. līdz 19. oktobrim Latvijā, arī Dagdas vidusskolā pirmo reizi norisinājās Vācu valodas dienas.

  Lasīt
 • Latgales reģionālās pensionāru apvienības padomes sēde

  Pagājušajā nedēļā Rēzeknē notika Latgales reģionālās pensionāru apvienības padomes sēde. Šī pasākuma goda viesis bija Latvijas Republikas Labklājības ministrs Jānis Reirs. Ministrs runāja par 2018. gadā gaidāmo pensiju indeksāciju, par piemaksām, pabalstiem, maznodrošināto un nabadzīgo statusiem utt. Jāsaka, ka klātesošie Reira kungam uzdeva daudz jautājumu. Ministrs iespēju robežās uz tiem sniedza atbildes.

  Lasīt
 • Folklora + humors = panākumi!

  Jautrajam Intas Viļumas – Ritas Pūliņas duetam reklāma nav vajadzīga. Kad Broņa un Madaļa parādās uz skatuves, zālē uzreiz atskan smiekli. Tā ir noticis, ka abas dāmas ar Andrupenes saknēm un ar labo humora izjūtu noskatās ainas no mūsu dzīves.

  Lasīt
 • “Neviens manā vietā nedziedās”

  Zelta rudens vainags, kad aukstie vēji steidz noraut bērzu un kļavu atvadu zeltu… Pirmās salnas strauji vērta zaļo zāli sudrabainu, un tāpēc vēl jo vairāk mājīga mums šķiet Krāslavas kultūras nama svētku zāle.

  Lasīt
 • Rudens svinīgās skumjas

  Daudzkrāsainais rudens vējš notrauc no bērziem un apsēm pēdējās lapiņas un dzen pa atdzisušo zemi dzeltensarkanas monētiņas. Un tikai brūnie ozoli slejas lepnā vientulībā, nesteigdamies nomest savu vasaras ietērpu.

  Lasīt
 • Ļeņinu sargāja Bērziņš

  21. oktobris - saulaina rudens diena. Skaistas mednieku pagalmā skan komanda: rindā stāties! 20 bruņoti vīri mēģina ieturēt kaut kādu līniju. Viņu priekšā nostājas kolektīva vadītājs Aivars Grišāns un vēl viens jauneklis. Priekšnieks mūs tā bikli sveic. Jauneklis saka, ka viņš latviski ne bū, ne mē, bet šodien viņš mūs vadīšot. Ja tā paklausās, tad uzvārds viņam tāds izvaltisks.

  Lasīt