• Bondars

  Laiks ķerties klāt darbiem!

  Mārtiņš Bondars: “Kādam līdz ar vēlēšanu beigām ir noslēgusies arī cīņa. Man viss vēl ir tikai priekšā – liels darbs Latgales labklājības labā”.

  Lasīt
 • No Latgales līdz Kurzemei

  Tika realizēts Liepājas pilsētas Kultūras pārvaldes projektu konkursā "Pilsēta izAicina" atbalstu guvušais Profesionālās izglītības kompetences centra (PIKC) "Rīgas Valsts tehnikums" (RVT) Krāslavas struktūrvienības jauniešu kluba projekts „No Latgales līdz Kurzemei”. Notikums norisinājās Latvijas valsts simtgades jauniešu iniciatīvas ,,Pilsēta izAicina" ietvaros.

  Lasīt
 • Teatris

  TEĀTRIS MANI IEDVESMO

  Krāslavas novada izglītības iestāžu teātra kolektīvu vadītāju un audzēkņu praktiskās darbības seminārs 2018. gada 21. novembra pēcpusdienā Krāslavas Bērnu un jauniešu centrā pulcēja 30 teātri mīlošus un teātrī spēlējošus bērnus un jauniešus no Krāslavas un Indras pamatskolām, Krāslavas Varavīksnes vidusskolas un Krāslavas Valsts ģimnāzijas.

  Lasīt
 • attistibai

  Mēs to paveicām!

  Noslēdzot projektu “Dzīvo Latgalē, dzīvo dejojot!”, vēlamies pateikties projekta atbalstītājiem - Dienvidlatgales NVO atbalsta centram un Kultūras ministrijai, kas jau otro reizi sadzird mūsu ideju un palīdz tās realizēšanā, West coast sving( WCS) grupas vadītājai Lidijai Trušelei un dalībniekiem par šo deju tradīciju popularizēšanu un iedzīvināšanu Krāslavā.

  Lasīt
 • dagda

  Šis skaistais 2018. gada novembris

  Novembris… Laiks, kad no rītiem mūs sveicina biezā migla. Laiks, kad sarūk dienas gaisma. Laiks, kad Latvijā tiek atzīmēta Latvijas Republikas dzimšanas diena. Latvijas īpašo mēnesi – novembri – mēs suminām ar sarkanbaltsarkanām lentītēm un skaistiem vārdiem Latvijai. Šajā laika posmā domās mēs esam kopā ar visiem Latvijas iedzīvotājiem un uzdodam, manuprāt, galveno jautājumu: “Ko, Latvija, Tev varam dot?” Katrs Latvijas iedzīvotājs ir svarīgs Latvijai, jo viņš ir daļiņa no tās. Ikkatrs no mums dod savu noskaņu, raksturu un nākotni mūsu mīļajai dzimtenei.

  Lasīt