• Uz kartupeļu pankūkām pie Ignatovičiem!

  Pats esmu pilsētnieks, bet man ir īpašas simpātijas pret lauku ļaudīm. Pārsteidzošs strādīgums, kārtīgums, saimniecisks tvēriens - lauku izturības un optimisma noslēpums. Pat mūsu senči teica: “Mirsti, bet labību iesēj.”

  Lasīt
 • Vai atbalstāt vietējos mājražotājus?

  Piektdien vienā no Krāslavas ielām pilsētas iedzīvotāji un viesi steidzas ieņemt vietu rindā. Nelielā, bet skaistā Mazā Tirgus iela kļūst dzīvīgāka, īpaši piektdienu un sestdienu rītos. Šajās dienās šeit jau otro gadu darbojas mājražotāju tirdziņš, kurā pilsētas iedzīvotājiem un viesiem ir iespēja iegādāties produktus ar preču zīmi “Ražots Krāslavas novadā”.

  Lasīt
 • Latgales uzņēmējs digitalizācijas laikmetā

  14. septembrī piedalījos Krāslavas rajona partnerības organizētajā seminārā “Uzņēmums un digitālās kartes, pārdošana tiešsaistes platformās”. Pieteikties pasākumam mudināja gan semināra tēma, kas aktuāla jebkuram uzņēmējam, gan norises vieta – Zirgu sēta “Klajumi” Krāslavas novada Kaplavas pagastā.

  Lasīt
 • Mani gadi - mana bagātība!

  Māksla novecot, saglabājot dzīvesprieku - gudrības virsotne. Gadi ātri aizsteidzas, un tad, kad pārkāpts deviņdesmit gadu slieksnis, ik nodzīvotais gads līdzvērtīgs apaļajam datumam.

  Lasīt
 • Pūces skaita rudenī

  Krāslavas kultūras dzīves rāmo mieru atsvaidzina centrālās bibliotēkas kolektīvs, kas regulāri aicina lasītājus uz oriģinālām ekspozīcijām.

  Lasīt