• Sports
  • 14.09.2018 20:48
  • 210 skatījumi
img

Šovasar Latvijas čempionātu piedalīšanās normatīvus U-14 līdz U20 vecuma grupās izpildīja 11 vieglatlēti, atvedot uz mājām trīs medaļas. 1. vieta U-18 vecuma grupa trīssoļlēkšanā Artūram Šarkovičam – 13,91 m; 2. vieta U-18 vecuma grupa tāllēkšanā Artūram Šarkovičam – 6,71 m; 2. vieta U-16 vecuma grupā trīssoļlēkšanā Danielai Timmai – 10,65 m. Abi sportisti Latvijas izlases sastāvā piedalījās Baltijas valstu čempionātos savās vecuma grupās.

Artūrs Šarkovičs izpildīja normatīvus divās disciplīnās un piedalījās Eiropas U-18 čempionātā Ungārijā. Kvalifikācijas sacensībās tāllēkšanā ar rezultātu 6.93 m Artūrs tika finālsacensībās, kur aizlecot 6,79 m izcīnīja 9. vietu.  Pēc divām dienām sportists startēja trīssoļlēkšanas kvalifikācijas sacensībās un, ar lēcienu 13.84 m, ierindojās 21. vietā.

Latvijas U-20 čempionātā 5.vietu šķēpa mešanā (500gr.) – 35,86 m izcīnīja Katrīne Tračuma, lodes grūšanā (4 kg) Katrīnei 6. vieta – 9.45 m.

Latvijas U-14 čempionātā augstlēkšanā 9. vieta Līvai Mārai Mukānei – 1.38 m, un Ditai Plotiņai lodes grūšanā (2 kg) 11. vieta–– 9.93 m.