• Sports
  • 14.09.2018 22:02
  • 352 skatījumi
img

Karstās vasaras laikā krāslavieši aktīvi iesaistījās dažādos pludmales volejbola turnīros. 23. jūnijā, jau par tradīciju kļuvušais “Līgo “Latgales alus” kauss” pludmales volejbola turnīrs Līksnas Muižas parkā pulcēja 17 komandas no Daugavpils novada pagastiem, Krāslavas, Daugavpils, Ogres un Rīgas gan profesionālus volejbolistus, gan amatierus. Mūsu vīriešu komanda šajā turnīrā ieguva 4. vietu.

Starptautiskā turnīra pludmales volejbolā kausa izcīņā starp amatieru komandām vīriešiem un sievietēm ”RĀZNA 2018.” mūsu pilsētu pārstāvēja vairākas komandas. Krāslavas vīriešu komanda ierindojās 4. vietā (D. Duškins, I.Fjodorovs, M. Ražinskis, M. Galejs, S. Ložkins). Jaunietes turnīrā ieguva 5.vietu ( S. Ekmane, O. Duškina).

Līvānu novada un Turku pagasta sporta svētkos, kā arī Daugavpilī ”Stropu ezera kauss” mūsu vīriešu komanda “VK Krāslava” izcīnīja 1.vietu.

28. jūlijā Dagdas ezera pludmalē notika pludmales volejbols “ANNAS DAGDĀ 2018”. Vīriešu konkurencē pieteicās 15 komandas un par sacensību uzvarētājiem kļuva komanda “VK KRĀSLAVA” ( D. Žolnerovičs, V. Tarakanovs), kas finālā pārspēja komandu “VK DAGDA”. Sieviešu konkurencē pieteicās 10 komandas, un mūsu volejbolistes ieguva 4. vietu. Savukārt 1. septembrī, Dagdas ezera pludmalē notika MIX pludmales volejbola sacensības. Komandas sastāvā bija jābūt vienai sievietei un vienam vīrietim. Kopā pieteicās 10 komandas, Krāslavu pārstāvēja divas komandas, kuras spēja izcīnīt 5. un 6. vietu.

Trīs posmu turnīrs Rēzeknes novadā ierindoja mūsu sieviešu komandu 6. vietā, bet Ludzas pilsētas turnīrā - 4. vietā (K. Križanovska, A. Andrukoviča, S. Ekmane).

Pateicamies Krāslavas novada sporta organizatoram R. Timmam par uzdāvinātām divām pludmales volejbola bumbām un dāvanu kartēm turnīra “Ghetto Games” uzvarētājiem. Pateicamies Krāslavas novada domei par pludmales volejbola tērpu iegādi vīriešu komandām un par iespēju piedalīties sacensībās.