Pirmā spēle, skaistākie vārti, pārliecinoša uzvara!

• 12.05.2023 17:32
  • 338 skatījumi
img

Futbola sezona ir sākusies! Aizvadītajā sestdienā Austrumu zonas “Dali Dali” līgā savā laukumā krāslavieši uzņēma komandu no Balviem.

Pirmais puslaiks likās gauss, mūsējie, demonstrējot uzvaras garu, ne reizi vien sagādāja problēmas pretinieku aizsargiem, tomēr pietrūka izšķirošo sitienu. Tikai pirmā puslaika divdesmit pirmajā minūtē atskanēja līdzjutēju gaviles. Pēc astoņām minūtēm – panākumu atkārtojums, bet pārtraukumā Krāslavas komanda devās ar rezultātu 4:0. Otrajā puslaikā atkārtojās pirmā puslaika hronika. Vel četri gūti vārti un rezultātā graujošais 8:0.

Par spēles varoni kļuva uzbrucējs Vladimirs Volkovs, kurš iesita trīs vārtus! Viņu jūs redzat fotogrāfijā. Kopumā spēle radīja milzīgu prieku līdzjutējiem. Nākamā junioru spēle notiks 19. maijā plkst. 17.00 Varavīksnes skolas stadionā.