• 09.06.2023 11:10
  • 575 skatījumi
img

Savs futbola laukums ir veiksmīgs. Par to jau otro reizi varēji pārliecināties gan jaunie futbolisti, gan viņu līdzjutēji.
Kārtējā U-13 tikšanās savā laukumā ar komandu FK Rēzekne sākās ar acīmredzamu laukuma saimnieku iniciatīvu. Tomēr tik ļoti svarīgos pirmos vārtus mūsējiem izdevās iesist tikai divdesmit ceturtajā minūtē. Pēc piecām minūtēm – veiksmes atkārtojums! Otrajā periodā Vadima Atamaņukova audzēkņi Krāslavā, neaizmirstot par aizsardzību, turpināja uzbrukumus. Spēles noslēgumā rezultāts – 4:0, pārliecinoša uzvara!

Vārtu autori, kurus līdzjutēji novērtēja ar skaļām ovācijām, - Tomass Bergs, Artjoms Križanovskis, Rihards Leikums un Anrī Aleksandrovičs (attēlā).

Cienījamie krāslavieši, sekojiet reklāmai! Līdzjutēju atbalsts ir ļoti svarīgs, turklāt 2023. gada sezona ir sākusies veiksmīgi gan junioriem, gan pieaugušajiem sportistiem. Uz tikšanos stadionā jau rīt, sestdien, plkst. 16.00. Mūsu vīriešu komanda tiksies ar FK Līvāni. Būs karsti!