Slēpotāju starti

14. - 15. februārī Vietalvā notika Latvijas čempionāta otrais posms distanču slēpošanā. 14. februārī slēpotāji cīnījās 1,5 km garā sprinta distancē klasiskajā stilā, bet jaunākās grupas startēja 1 km garā distancē. Elites grupā sievietēm Natālija Kovaļova izcīnīja trešo vietu, savukārt starp juniorēm Olga Kovaļova ieguva otro vietu. Starp jauniešiem Ojārs Vanags izcīnīja bronzas medaļu 1,5 km garā sprinta distancē. Snežana Jegorčenko savā vecuma grupā (S - 16) ieguva septīto vietu.

15. februārī slēpotāji sacentās vidējā garuma distancēs. 10 km distancē brīvajā stilā Elites grupā Natālijai Kovaļovai – trešā vietā, Olgai Kovaļovai - otrā vietā. Ojārs Vanags sacentās 15 km garā distancē un ieguva bronzas medaļu. 6. - 7. februārī Ērgļos jau divdesmito reizi notika Latvijas Jaunatnes ziemas Olimpiāde, kur sportisti varēja piedalīties septiņos dažādos ziemas sporta veidos. Krāslavas novadu pārstāvēja slēpotāji no vairākām skolām. Distanču slēpošanā piedalījās vairāk nekā trīs simti sportistu no Latvijas pilsētām.Labāko sniegumu savā vecuma grupā (V-14) uzrādīja Artēmijs Ivanovs, izcīnot sprinta distancē piekto vietu.
Ojārs Vanags vidusskolas grupā izcīnīja sesto vietu sprintā un 5 km distancē. Snežana Jegorčenko uzrādīja labu rezultātu sprinta distancē, izcīnot septīto vietu.