Krāslavas cīkstoņu starti Latvijas čempionātos

Cīkstoņi apkopoja rezultātus, kas šajā sezonā sasniegti Latvijas čempionāta galvenajās sacensībās trijās vecuma grupās – pieaugušo, junioru un kadetu vidū.

Krāslavieši ir nopelnījuši 14 godalgas - 3 zelta, 6 sudraba un 5 bronzas medaļas.
Pieaugušo čempionātā Salaspilī mūsējie ieguva 4 medaļas. Sieviešu konkurencē jau trešo gadu pēc kārtas par valsts čempioni kļuva Alīna Dimbovska, sudrabs - Olgai Plutjakovai. Deinis Gorenko jau otro gadu pēc kārtas ieguva sudraba godalgu vīriešu grupā, bronza - Artūram Pivarovičam.
Liepājā mūsu juniori izcīnīja 5 medaļas. Meiteņu vidū 1.vieta Olgai Plutjakovai, bet 2.vieta Elizabeitei Greitānei. Puišiem par sudraba godalgas ieguvēju kļuva Artūrs Savčenko, bronza - Edgaram Sadovskim un Artūram Pivarovičam.