Slēpotāju sezonas noslēgums Siguldā

Sports

30. maijā Siguldā pulcējās labākie distanču, kalnu slēpotāji un snovbordisti uz sezonas noslēguma pasākumu. Starp labākajiem Latvijas distanču slēpotājiem tika apbalvoti arī krāslavieši.

Elites grupā starp sievietēm kopvērtējuma piektajā vietā ierindojās Natālija Kovaļova, toties setajā vietā Olga Kovaļova. Starp juniorēm S-20 vecuma grupā Olga izcīnīja otro vietu. Savukārt elites grupā starp vīriešiem Ojārs Vanags ierindojās sestajā vietā, bet starp jauniešiem ieguva trešo vietu. Jaunietēm S-16 vecuma grupā Sņežana Jegorčenko ieguva astoto vietu, bet slēpotājs Artēmijs Ivanovs V-14 vecuma grupā 41 sportista konkurencē kopvērtējumā izcīnīja 14. vietu.
Pateicoties visu Krāslavas Sporta skolas distanču slēpotāju labajiem un izcilajiem startiem, krāslaviešiem izdevās kopvērtējumā izcīnīt augsto 5. vietu starp 41 startējušo Latvijas Sporta skolu un klubu šajā ziemas sezonā. Paldies visiem sportistiem un īpaši vecākiem, kuri atbalsta savus bērnus.