Krāslavas iedzīvotāji Omnivas pakomātā ir saņēmuši vairāk nekā trīs tūkstošus sūtījumu

Jau gandrīz gadu Krāslavā darbojas Omnivas uzstādītais pakomāts, kas nodrošina iedzīvotājiem vēl ērtāku, ātrāku un drošāku preču sūtīšanas un piegādes servisu. Pēdējie dati liecina, ka Krāslavas novada iedzīvotāji no 2017. gada sākuma līdz septembrim Omnivas pakomātā ir saņēmuši gandrīz četrus tūkstošus sūtījumu, savukārt nosūtīti ir gandrīz divi tūkstoši sūtījumu, kas ir par 30 % vairāk.

Tā kā Krāslavā Omnivas pakomāts atrodas nepilnu gadu, tā darbība un noslogojums ir mē
rāms kā ļoti augsts, un vietējie iedzīvotāji pakomātu sāk izmantot arvien biežāk, mainot ikdienas paradumus. Krāslavas novada Omnivas pakomāta darbība, kopš gada sākuma ir palielinājusies par 30 %, kas norāda, ka vietējie iedzīvotāji arvien biežāk iepērkas, izmantojot internetveikalus, kā arī ir iecienījuši izmantot pakomātu servisu sadzīvisko preču sūtīšanai ģimeņu un paziņu lokā. Tā kā Latvijā strauji attīstās e – komercijas vide, Omniva ir viens no uzņēmumiem, kas attīstās līdz ar laiku. Arvien biežāk cilvēki izvēlas iepirkties internet- veikalos, jo interneta vidē nepastāv vārds “rindas’’. Tā kā Omniva piedāvā servisu, kas neprasa lieku laika patēriņu, un, lai saņemtu vai nosūtītu preci, nav nepieciešamība stāvēt rindā, klienti to arvien biežāk sāk novērtēt un šā iemesla dēļ izvēlas par labu tieši Omnivas pakomātu piegādes un saņemšanas servisam.

Omnivas jaunumiem varat sekot līdzi: https://www.omniva.lv/, https://www.facebook. com/omniva.lv/,  https://www.instagram.com/omnivalv/