Pilsēta, kur sākas Latvija

img


Pasākumi, kas veltīti Krāslavas simtgadei, turpinās. Jubilejas gads ar visu iespējamo pārsteigumu kaleidoskopu raisa lepnumu katrā krāslavietī.

Skaistākā vieta Latvijā, labākā pilsēta pasaulē!Aizvadītajā piektdienā viesus gaidīja “Varavīksnes” skola. Un, kā ierasts, svētkiem izrotātajā skolas pirmā stāva foajē ikvienu sagaidīja skolas direktore Marija Micķeviča.Zāle pilna, nodziest gaismas un mēs, skatītāji, kļūstam par literāri – muzikālās kompozīcijas dalībniekiem. To rotā latviešu tautas dejas un dvēseliskie folkloras kopas “Primačkas” priekšnesumi. Pagātne, tagadne, nākotne. Pilsēta Daugavas lokos – ne tikai mājas un ieliņas. Krāslava – dažādu tautību draudzība vairāku gadsimtu garumā, tās vieno mīlestība pret dzimto vietu. Mūsu ģerbonis – laiva ar pieciem airiem!

Skatītāji ilgi pateicās jubilejas koncerta dalībniekiem par šo dāvanu. Novada domes priekšsēdētāja vietnieks Aleksandrs Jevtušoks apsveica klātesošos pilsētai nozīmīgajos svētkos un aicināja visus uz svinīgajiem pasākumiem svētdien.Kā pieklājas, ievērojot Krāslavas tradīcijas, gaidītie viesi tika cienāti ar tēju un pīrāgiem.Aleksejs GONČAROVS