Pirmais periods – vēss, otrais – karsts!

• Sports
  • 22.06.2023 17:17
  • 584 skatījumi
img

Sestdienas vakars. Uz termometra – gandrīz trīsdesmit grādu karstums, bet Krāslavas un Ludzas futbola komandu (III Austrumu līga) spēles pirmais periods, par nožēlu līdzjutējiem, aizritēja vēsi. Mūsu spēlējošā trenera Vadima Atamaņukova komanda uz laukuma demonstrēja iniciatīvas pārākumu, tomēr ar hronisku rezultatīva sitiena trūkumu. Tā arī nogurušie pretinieki devās atpūtā ar nulles rezultātu. Ir pilnībā saprotams, ka atelpas brīdī mūsu pieredzējušais treneris spēlētājiem neteica maigus vārdus, gluži pretēji.

Otrais periods sākās tikpat vāji, tomēr mēs, līdzjutēji, pamanījām, ka pretinieku komanda, kas laukuma saimniekus pārspēja gan komplektācijas, gan vecuma ziņā, ir manāmi sagurusi. To arī izmantoja mūsu komanda, kas izceļas ar jaunības maksimālismu. Pēc pirmajiem gūtajiem vārtiem 62.minūtē likās, ka Krāslavas futbolistiem izauguši spārni. Pēc divpadsmit minūtēm – divi vārti pēc kārtas! Kad uz tablo iemirdzējās rezultāts 3:0, pretinieki sasparojās un iesita atbildes vārtus, bet mūsējos vairs nebija iespējams apstādināt. Pēdējā minūtē tika gūti vēl vieni, noslēdzošie, vārti, rezultāts – 4:1. Te līdzjutēji arī demonstrēja savu temperamentu, ko nebija izrādījuši pirmajā periodā.

Par dienas varoņiem kļuva Pāvels Liholetovs un Aleksejs Reuts, iesituši katrs pa diviem vārtiem. Sekojiet reklāmai!